konferences

  • 2019.gada 28.martā notiks ikgadējā LRPOA konference (LRPOA - Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība), kas norisināsies RSU Medicīnas Izglītības Tehnoloģiju Centra (Anniņmuižas bulvāris 26a, Rīga) Lielajā auditorijā plkst. 15:00 (reģistrācija no 14:00). 

Šogad konferences profesionālajiem jautājumiem veltītās daļas tēma, atbilstoši jaunās valdības un Veselības ministrijas, kā arī Labklājības ministrijas prioritātēm, ir Rehabilitācija psihiatrijā. Plašāka informācija par konferences programmu un pieteikšanos sekos.

  • 2019.gada 1. - 5.aprīlī norisināsies RSU Zinātnes nedēļa. 1.-3.aprīlī RSU starptautiskā medicīnas un veselības zinātņu konference "Zināšanas praksei", 2.aprīlī RSU starptautiskā starpdisciplinārā sociālo zinātņu konference "Places"

Dalībniekiem, kuri nav RSU darbinieki vai studējošie, un kuri vēlas saņemt TIP un apliecinājumus par apmeklējumu, ir iepriekš jāreģistrējas: https://www.rsu.lv/zinatnes-nedela-2019

  • 2019. gada 25. - 27. aprīlī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā notiks 5. starptautiskā zinātniski praktiskā konference Veselība un personības attīstība: starpdiscipilnārā pieeja. Tās mērķis – iepazīstināt sabiedrību ar jaunākajiem pētījumiem un praktiskā darba pieredzi psiholoģiskajā izpētē, izvērtēšanā un palīdzībā, kā arī sekmēt pētniecības integrāciju studiju procesā.

Plašāka informācija: https://www.rsu.lv/notikumi/zinatniski-praktiska-konference-veseliba-un-personibas-attistiba-2019

  • 2019.gada 11. - 12.maijā Vīnē, Austrijā norisināsies EFAT (European Federation of Art Therapy) dibināšanas konference/ģenerālā asambleja Speaking Through Art: Languages of Art Therapy in Europe

Kaut arī attēls ir universāls saziņas veids, valodas, kuras mēs izmantojam, var atšķirties. Visā Eiropā mākslas terapeiti izmanto dažādas valodas un dažādas koncepcijas, lai strādātu ar attēliem mākslas terapijā. Šīs apmaiņas mērķis ir izpētīt universālo un īpašo, kas ir kopīgs un kas ir atšķirīgs kultūras bagātībā, vēsturē, kontekstā un pieejās mākslas terapijā Eiropā šodien. Uzmanības centrā ir tas, kā mēs kā mākslas terapeiti izmantojam mākslas procesus un attēlus terapeitiskā kontekstā un ar terapeitiskiem mērķiem. Kā mēs tuvojamies garīgajiem attēliem (metaforām) un tam, kas radīts ar mākslas materiāliem? Kāda ir saikne starp procesu un rezultātu, vizuālo un verbālo? Mēs izskatīsim šos jautājumus, izmantojot virkni prezentāciju un semināru, ko vadīs pieredzējuši dažādu Eiropas valstu mākslas terapeiti. Plašāk: https://www.arttherapyfederation.eu/vienna_2019.html

  • 2019.gada 11. - 13.jūlijā Londonā, Lielbritānijā norisināsies starptautiska mākslas terapijas konference International Art Therapy Practice/Research Conference, kuru organizē Lielbritānijas mākslas terapeitu asociācija (The Brittish Association of Art Therapists (BAAT)).

Norises vieta: Queen Mary University of London (London, UK)

Konferencē mākslas terapeiti no 35 valstīm prezentēs jaunāko labā praksē un pētījumos. Šī konference ir domāta mākslas terapeitiem un citu profesiju kolēģiem, kuri vēlas paplašināt savas prasmes un zināšanas, veidot jaunus kontaktus. Dalības maksa ietver pusdienas un atspirdzinājumus.

Plašāka informācija par 3 dienu programmu (iespēja apmeklēt arī atsevišķas konferences dienas par atsevišķu samaksu) aplūkojama šeit:
https://www.baat.org/Courses-Conferences/Conferences

  • 2019.gada 11. - 14.septembrī Alcalá de Henares, Spānijā norisināsies 15.ECArTE (European Consortium for Arts Therapies Education) konference Imagining Windmills / Trust, truth and the unknown in the arts therapies

Konferencē tiks pārstāvētas sekojošas tēmas: Mākslas terapija, Deju un kustību terapija, Drāmas terapija, Mūzikas terapijas, Mākslu terapijas izglītība.

Reģistrēšanās konferencei un plašāka informācija: http://www.ecarte.info/conference/