Dace Visnola

Vieta   Sigulda, Rīga
Telefons   29488445
Epasts   dvisnola@lu.lv

Dr.paed. (mākslas), Mg.sc.sal., sertificēta mākslas terapeite, lektore un radošu semināru vadītāja, mākslas skolotāja un māksliniece


Strādā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem individuāli un grupā.
Darbības jomas mākslas terapijā – pārmērīga stresa un trauksmes pārvarēšana, psihosomatiski, psihiskās un garīgās attīstības traucējumi, emocionālas grūtības un personības izaugsme pieaugušajiem  un bērniem individuāli un  grupā.


Darba vietas:

  • Biedrība “Cerību spārni” Siguldā
  • Siguldas slimnīca
  • Latvijas Universitāte

Privātprakse:

  • Rīgā (mākslu terapijas centrā “MĀ TELPA”, Miera ielā 15, k.3, 2.stāvā)
  • Siguldā, Lakstīgalu ielā 13

    Pēc pamata izglītības mākslas skolotāja ar doktora grādu mākslas izglītībā un mākslas terapeite ar maģistra grādu veselības aprūpē (maģistra darbs: “Mākslas terapijas ietekme uz stresu un trauksmi organizācijas darbiniekiem). Tālākizglītībā kopumā zināšanas un pieredze kopumā 1,5 gadus papildināta studējot ārzemēs un sadarbojoties ar speciālistiem mākslā un mākslas terapijā ASV, Lielbritānijā, Zviedrijā un Dānijā.
    Mākslas terapiju praktizē un pieaugušo grupas vada 9 gadus, kā arī 25 gadus piedalās starptautiskos mākslas izglītības un mākslas terapijas semināros un konferencēs ar referātiem un radošām darbnīcām Latvijā, ASV, Grieķijā, Itālijā, Lielbritānijā, Lietuvā un Somijā. 5 gadus ir Eiropas Mākslas terapeitu tīklojuma (NEAT) dalībniece.

Internets: http://visnola.wordpress.com