Dita Baumane - Auza

Vieta   Rīga
Telefons   29228126
Epasts   dita@auzaart.lv

Mg.sc.sal., sertificēta mākslas terapeite, sertificēta ginekoloģe – dzemdību speciāliste

Strādā ar pieaugušajiem un bērniem, grūtniecēm, individuāli un grupā


Privātprakse:(mākslas terapijā), Brīvības gatve 386/2- 42ª, Rīga Tel.: 29228126, mājas lapa: www.auzaart.lv

Darba vietas (ginekoloģijā):

  • Diplomātiskā Servisa Medicīnas centrs
  • VC Elite. Tel.: 29228126

Sertificēta ginekoloģe un dzemdību speciāliste ar 25 gadu darba stāžu specialitātē, kopš 2008. gada ievēlēta Eiropas Kontracepcijas un Reproduktīvās Veselības biedrības direktoru padomē, kur veic arī pētniecisko darbu šajā jomā, ir starptautiska un vietēja mēroga publikācijas. Specializējusies psihosomatiskajā ginekoloģijā, ģimenes plānošanas, ginekoloģisko slimību ārstēšanas jautājumos un dzemdes kakla priekšvēža saslimšanu diagnostikā ar kolposkopijas  metodi (dzemdes kakla apskate mikroskopā).

Sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju dažādu hronisku slimību, depresijas, trauksmes, ēšanas traucējumu, neauglības ārstēšanas, attiecību un ģimenes krīžu jautājumos, grūtnieču atbalsta terapijā un sagatavošanā dzemdībām. Zinātniskā un praktiskā darba pieredze novērtēta 7. Latvijas Ārstu kongresā ar 1. vietu stenda referātu konkursā. Konsultē individuāli un grupās - pieaugušos, bērnus un pusaudžus. Darba vieta Rīgā: privātprakse Brīvības gatve 386/2-42A, Tel.: 29228126, mājas lapa: www.auzaart.lv

Reiki meistare. Enerģētiskā ķermeņa sakārtošana. Ārstē pacientus visos līmeņos un kopumā- fiziskā, garīgā, enerģētiskā un mentālā plānā.

Saņēmusi atzinības rakstu no Rīgas Domes Sociālā departamenta par ieguldījumu topošo un esošo vecāku izglītošanā, iedrošinājumā un sniegtajā atbalstā, stiprinot ģimenes un veicinot labvēlīgas sabiedrības veidošanos Latvijā.

Hobiji- gleznošana (kopš 2009.g. vairāk nekā 15 gleznu personālizstādes Latvijā un 2016.g. ASV), dzejas un prozas rakstīšana (izdotas 2 grāmatas).