Dita Baumane - Auza

Vieta   Rīga
Telefons   29228126
Epasts   dita@auzaart.lv

Mg.sci.sal., sertificēta mākslas terapeite, sertificēta ginekoloģe – dzemdību speciāliste, sertificēta rekonektīvās prakses ārste, psihosomatikas ārste. LMTAA sertifikācijas komisijas locekle.

Strādā ar pieaugušajiem un bērniem, grūtniecēm, individuāli un grupā


Ārsta un mākslas terapeita privātprakse SIA “APERTO” ir reģistrēta ārstniecības iestāžu reģistrā (kods 0100-00999) un vides pieejamību personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Adrese: Brīvības gatve 386/2- 42ª, Rīga

Mob. Tel.: 29228126, mājas lapa: www.auzaart.lv

Darba vieta ginekoloģijā: Diplomātiskā Servisa Medicīnas centrs

Sertificēta ginekoloģe un dzemdību speciāliste ar 30 gadu darba stāžu specialitātē, kopš 2008. gada 8 gadu darba pieredze Eiropas Kontracepcijas un Reproduktīvās Veselības biedrības direktoru padomē, kur veica arī pētniecisko darbu šajā jomā, ir starptautiska un vietēja mēroga publikācijas. Specializējusies psihosomatiskajā medicīnā, ginekoloģijā, ģimenes plānošanas, ginekoloģisko slimību ārstēšanas jautājumos un dzemdes kakla priekšvēža saslimšanu diagnostikā ar kolposkopijas  metodi (dzemdes kakla apskate mikroskopā).

Sertificēta mākslas terapeite ar specializāciju dažādu hronisku slimību, psihosomatisku traucējumu, depresijas, trauksmes, ēšanas traucējumu, neauglības ārstēšanas, attiecību un ģimenes krīžu jautājumos, grūtnieču atbalsta terapijā un sagatavošanā dzemdībām, strādā ar onkoloģijas pacientiem, vada grupas, seminārus, kursus un lasa lekcijas. RSU docētāja. Zinātniskā un praktiskā darba pieredze novērtēta 7. Latvijas Ārstu kongresā ar 1. vietu stenda referātu konkursā. Konsultē individuāli un grupās - pieaugušos, bērnus un pusaudžus.  Darba vieta Rīgā: privātprakse Brīvības gatve 386/2-42A, Tel.: 29228126, mājas lapa: www.auzaart.lv

Ārstē pacientus visos līmeņos un holistiski- fiziskā, garīgā, enerģētiskā un mentālā plānā.

Saņēmusi atzinības rakstus no Rīgas Domes Sociālā departamenta par ieguldījumu topošo un esošo vecāku izglītošanā, iedrošinājumā un sniegtajā atbalstā, stiprinot ģimenes un veicinot labvēlīgas sabiedrības veidošanos Latvijā.

Hobiji- gleznošana (kopš 2009.g. 21 gleznu personālizstādes Latvijā un 2016.g. ASV), dzejas un prozas rakstīšana, terapeitiskās pasakas (izdotas 4 grāmatas).

2019. gadā realizēts projekts “Māksla veselībai”, piedāvājot grupās un individuāli vadīto iztēli mākslā.