TERAPEITISKĀS GRUPAS

Iespēja pieteikties eko mākslas terapijas grupā, ko organizē Terapijas centrs "Radītava"

Laiks, kad vienuviet satiekas daba, ķermenis, radošums, prāts un dvēsele. Kad esam dabā un pamanam tās spēku mēs paši kļūtam par dabu. Kā koks, kas dzen savas saknes zemē arī mēs kļūstam iezemētāki un spēcīgāki, mazāk kritiski pret sevi un atbrīvotāki.

Cik bieži tev ir nācies aizdomāties par to, kas tu esi, kāds tu esi un, kas patiesībā tev ir vajadzīgs. Vai esi noguris no nemitīgu lēmumu pieņemšanas, vai arī tevi ir skārusi izdegšana? Šodien tev tiek piedāvatai iespēja piedzīvot sevi vairāk, patiesāk, izmantojot apkārtējo vidi, dabu un radošus procesus. Tu tiec aicināts paskatīties uz sevi caur eko mākslas terapijas radošo un simbolisko prizmu, lai pārskatītu savus priekšstatus par sevi, atvadītos no kādiem liekiem tava prāta uzliktajiem ierobežojumiem, un nodefinētu savu labāko iespējamo versiju. Dot sev laiku savienoties ar dabu un būt brīvā, nepieradinātā vidē Rīgā, Zaķusalā.
Eko mākslas terapija grupā tev būs iespēja apstāties un veltīt laiku sev, lai atgūtu spēku, ieraudzīt savus resursus, apzināt un harmonizēt savas emocijas. Ar dažādiem apzinātības vingrinājumiem un radošām aktivitātēm satiksim sevi dabā, lai patiesi un klātesoši sajustu, saklausītu, sasmaržotu un ieraudzītu līdz šim nepamanīto, kas ļaus mums piedzīvot laimes un viegluma mirkļus. Piedzīvosim šiet un tagad būšanas spēku caur mūsu maņām, jo piepildot savas sajūtas mēs varam sākst justies labāk, jo uzlādējot savas maņas izdalās endorfīni un rodas prieks.
Šie 5 eko mākslas terapijas vakari būs laiks, kur vienuviet satiekas māksla, daba, ķermenis, prāts un dvēsele. Šīs metodes pamatā ir ideja par nedalāmu saikni starp cilvēku un dabu, ķermeni, prātu, emocijām un apzinātību. Šī saikne nozīmē, ka cilvēks apstrādā visdažādāko informāciju, iesaistot vienlaikus savas maņas un prāta spējas, jūtas, fiziskās reakcijas un dažādus mentālos aspektus. Pieredzot un piedzīvojot šo saikni, tas dod iespēju apzināties sava iekšējā potenciāla patieso spēku.

Kā tas notiks?

Divu stundu laikā ārā, brīvā dabā veiksim vairākus praktiskus uzdevumus saistībā ar sevis un pasaules uztveri, ķermeni un apzinātību.
Grupas laikā tu varēsi sajust savu ķermeni, veidot saikni ar apkārtējo vidi un izpaust sevi, vairot iekšejo mieru un atgriezties pie dziļākas, autentiskākas saskaņas ar sevi, savu ķermeni un dabu.
Caur dažādām radošām aktivitātēm veicināsim ķermeņa apzinātību, izpaudīsim emocijas, lai kļūtu vērīgāki pret sevi un citiem.
Jauno pieredzi integrēsim izmantojot ķermeņa apzinātībā un dabā balstītas metodes, kas var kļūt par pamatu plašām iespējām un efektīviem rezultātiem pašizaugsmes procesā.

Kad un kur?

14.08, 28.08., 4.09. 11.09., 18.09. no plkst. 18.00-20.00, Zaķusalā. Pulcēšanās no plkst 17.45 -18.00, Rīgā, Zaķusalā.
Dalības maksa: 12 EUR par nodarbību, maksājot par 5 nodarbībām 50 EUR.
Pasākums notiks, neskatoties uz laika apstākļiem, tāpēc dalībniekiem ir jāparūpējas par savu komfortu sesijas laikā. Iesakām saģērbties ērti, lai drēbes neradītu kustību ierobežotību un palīdzētu justies droši dabā. Lūdzam parūpēties par savu aizsardzību pret kukaiņiem (odiem, ērcēm, skudrām). Gadījumā, ja līs, iesakām paņemt līdzi lietusmēteļus.
Sagaidām no dalībniekiem arī atvērtību dažādībai, jaunai pieredzei un nestandarta situācijām!

Eko mākslas terapiju dabā vada: Līga Briede (ex Ruttule) un Gunita Mistere- sertificētas mākslas terapeites, Terapijas centrs “Radītava”.


Pieteikšanās: ŠEIT raditava.centrs@gmail.com vai pa tālruni 26039700, 26794455.
Pieteikšanās ir obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots.

Attēls: Līga Briede