DZĪĻU PSIHOLOĢIJAS PIEEJA MĀKSLAS TERAPIJĀ

Aleksandrs kopitins (krievija)

Latvijas Mākslas terapijas asociācija aicina uz asociācijas goda biedra Dr.med., pfor. Aleksandra Kopitina (Krievija) meistarklasēm

"DZĪĻU PSIHOLOĢIJAS PIEEJA MĀKSLAS TERAPIJĀ"

15. un 16.martā, 2019

Plkst. 10:00 - 17:00

Divu dienu seminārā-treniņā tiks piedāvātas dzīļu psiholoģijas teorijas un prakses pamati mākslas terapijā. Izmantojot SoulCollage (S.Frost) un Arhetipu art-konstruktora (A.Kopitins) metodes, tiks demonstrēti pamatprincipi un tehnikas darbā ar personību, kurus var izmantot dažādiem mērķiem: psihoterapija (psihokorekcija), psihoprofilakse, cilvēka potenciāla attīstība, mākslas terapija, psiholoģiskā konsultēšana, personības attīstības treniņi u.c.

PIEKTDIEN, 15.martā (8 TIP, apstiprināti LĀPPOS) Meistarklase ir nokomplektēta!

SoulCollage (S.Frost) paredz, ka klients izveido savu oriģinālo kāršu kavu, kurā tiek atspoguļoti dažādi viņa personības struktūrelementi. Kārtis tiek izmantotas kā projektīvais materiāls ne vien problēmu un personības īpatnību analīzei, bet arī ekspresīvas prakses organizēšanai: “creative art therapies”, deju un kustību terapijā, lomu spēlēs, individuālās un grupas stāstu aktivitātēs.

SESTDIEN, 16.martā (8 TIP, apstiprināti LĀPPOS) Vēl ir dažas vietas!

©Arhetipu art-konstruktors (autors A.Kopitins) - Art-terapeitiskā tehnoloģija, kas balstās mākslas terapijas metodoloģijā un principos, arhetipu psiholoģijā un ekopsiholoģijā. Galvenā ©Arhetipu art-konstruktora iezīme ir gatavu vizuālo elementu – figūru un fonu – kombinācija. Tas ļauj klientiem veidot (“konstruēt”) savus mākslas darbus un papildināt tos ar jauniem elementiem.
Semināra laikā tiks demonstrētas ©Arhetipu art-konstruktora praktiskās pielietošanas metodikas, kuras ir saistītas ar analīzi un fenomenoloģisko arhetipu tēlu izpēti, kā arī to identificēšana un mijiedarbība dažādos radošās ekspresijas veidos. Šīs metodikas var tikt izmantotas mākslas terapijā, psihoterpijas procesā, psiholoģiskajā konsultēšanā. Īpaša uzmanība tiks vērsta uz ©Arhetipu art-konstruktora metodoloģijas un pielietošanas tehniku saikni ar ekopsiholoģiju, ekoterapiju un eko art-terapiju.

Darba valoda: krievu valoda

Pieteikšanās: maakslasterapija@gmail.com

Vietu skaits ierobežots!!! 

Dalības maksa

1 diena / 2 dienas:

līdz 15.februārim līdz 1.martam pēc 1.marta
Mākslu terapijas profesionālo asociāciju biedriem un mākslu terapijas studentiem 50.00 EUR / 80.00 EUR   60.00 EUR / 90.00 EUR  70.00 EUR / 100.00 EUR
Citiem interesentiem  60.00 EUR / 95.00 EUR  70.00 EUR / 100.00 EUR  80.00 EUR / 110.00 EUR

Dalības maksā iekļauti mākslas materiāli, izdales materiāls un kafijas pauzes.

Lūdzu sazinieties ar mums, ja vēlaties maksāt dalības maksu pa daļām!

Norises vieta: "MĀ telpa", Rīga, Miera iela 15/1 (sētā), 3.stāvs

Semināru vadīs Aleksandrs Kopitins – medicīnas zinātņu doktors, Sanktpēterburgas pēcdiploma pedagoģijas izglītības akadēmijas Psiholoģijas katedras profesors, Ziemeļrietumu Valsts I.Mečņikova medicīnas universitātes (Sanktpēterburga) psihoterpijas un seksoloģijas katedras docētājs.

 

Attēls: pexels.com un no autora personīgā arhīva