Sertifikācija

Mākslas terapeitu sertifikācija

Mākslas terapeitu sertifikācija

 

PAVASARA SERTIFIKĀCIJA

25.02.2023. Sertifikācijas dokumenti pirmreizējai izskatīšanai tiek iesniegti elektroniski, nosūtot tos uz e-pastu MTsertifikacija@gmail.com atbilstoši Sertifikācijas kārtībā noteiktajām tehniskām prasībām (10. pielikums)

29.04.2023. Gadījuma analīzes iesniegšana elektroniski e-pastu MTsertifikacija@gmail.com . Sertifikācijas dokumentu oriģinālu papīra formātā ar precizējumiem un papildinājumiem iesniegšana klātienē.  Vieta tiks precizēta, laiks 9.30-12.00. Ierašanās pēc individuāla pieraksta. Informācija par pierakstu tiks nosūtīta uz pretendentu e-pastu. Lūdzu ieplānojiet šo laiku savlaicīgi, lai personiski varētu ierasties un iesniegt dokumentus.

27.05.2023. Sertifikācijas eksāmens. Gadījuma analīze drukātā formātā iesniedzama sertifikācijas eksāmena dienā  (sk. Sertifikācijas kārtību 2023.gadam)

 

RUDENS SERTIFIKĀCIJA

05.08.2023. Sertifikācijas dokumenti pirmreizējai izskatīšanai tiek iesniegti elektroniski, nosūtot tos uz e-pastu MTsertifikacija@gmail.com atbilstoši Sertifikācijas kārtībā noteiktajām tehniskām prasībām (10. pielikums)

14.10.2023.  Gadījuma analīzes iesniegšana elektroniski e-pastu MTsertifikacija@gmail.com . Sertifikācijas dokumentu oriģinālu papīra formātā ar precizējumiem un papildinājumiem iesniegšana klātienē.  Vieta tiks precizēta, laiks 9.30-12.00. Ierašanās pēc individuāla pieraksta. Informācija par pierakstu tiks nosūtīta uz pretendentu e-pastu. Lūdzu ieplānojiet šo laiku savlaicīgi, lai personiski varētu ierasties un iesniegt dokumentus.

04.11.2023. Sertifikācijas eksāmens.  Gadījuma analīze drukātā formātā iesniedzama sertifikācijas eksāmena dienā  (sk. Sertifikācijas kārtību 2023.gadam)

 

SAZIŅA 

Saziņai lietot tikai Sertifikācijas komisijas  e-pastu: mtsertifikacija@gmail.com  Uz citiem e-pastiem sūtīta informācija netiks atbildēta.

 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR SERTIFIKĀCIJAS PRASĪBĀM, KĀRTĪBU U.C.

 

 

Attēls: pixabay.com

 


Faili