Sertifikācija

Mākslas terapeitu sertifikācija

Mākslas terapeitu sertifikācija 2024.gadā

 

PAVASARA SERTIFIKĀCIJA

01.03.2024. Sertifikācijas dokumenti pirmreizējai izskatīšanai tiek iesniegti elektroniski, nosūtot tos uz e-pastu MTsertifikacija@gmail.com atbilstoši Sertifikācijas kārtībā noteiktajām tehniskām prasībām (10. pielikums)

Gadījuma analīzes iesniegšana  25.04.2024. elektroniski e-pastu MTsertifikacija@gmail.com .

27.04.2024. Sertifikācijas dokumentu oriģinālu papīra formātā ar precizējumiem un papildinājumiem iesniegšana klātienē . Vieta tiks precizēta Ierašanās pēc individuāla pieraksta. Informācija par pierakstu tiks nosūtīta uz pretendentu e-pastu. Lūdzu ieplānojiet šo laiku savlaicīgi, lai personiski varētu ierasties un iesniegt dokumentus.

Dokumenti, kas parakstīti ar elektroniski drošu parakstu klātienē nav jāiesniedz, taču ja rodas sarežģījumi dokumentu sagatavošanas procesā, Sertifikācijas komisija var organizēt attālinātu tikšanos ar pretendentu Sertifikācijas komisijas sēdes laikā, iepriekš noteiktā datumā.

01.06.2024. Sertifikācijas eksāmens. Gadījuma analīze drukātā formātā iesniedzama sertifikācijas eksāmena dienā  (sk. Sertifikācijas kārtību 2023.gadam). Sertifikācijas eksāmena vieta tiks precizēta.

RUDENS SERTIFIKĀCIJA

01.08.2024. Sertifikācijas dokumentu iesniegšana pirmreizējai izskatīšanai, nosūtot elektroniski  uz e-pastu MTsertifikacija@gmail.com atbilstoši Sertifikācijas kārtībā noteiktajām tehniskām prasībām (10. pielikums)

Gadījuma analīzes iesniegšana 03.10.2024. elektroniski e-pastu MTsertifikacija@gmail.com

05.10.2024.  Sertifikācijas dokumentu oriģinālu papīra formātā ar precizējumiem un papildinājumiem iesniegšana klātienē. Vieta tiks precizēta. Ierašanās pēc individuāla pieraksta. Informācija par pierakstu tiks nosūtīta uz pretendentu e-pastu. Lūdzu ieplānojiet šo laiku savlaicīgi, lai personiski varētu ierasties un iesniegt dokumentus.

Dokumenti, kas parakstīti ar elektroniski drošu parakstu klātienē nav jāiesniedz, taču ja rodas sarežģījumi dokumentu sagatavošanas procesā, Sertifikācijas komisija var organizēt attālinātu tikšanos ar pretendentu Sertifikācijas komisijas sēdes laikā, iepriekš sazinoties ar pretendentu.

02.11.2024. Sertifikācijas eksāmens. Vieta tiks precizēta.

Gadījuma analīze drukātā formātā iesniedzama sertifikācijas eksāmena dienā  (sk. Sertifikācijas kārtību 2023.gadam) 

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR SERTIFIKĀCIJAS PRASĪBĀM, KĀRTĪBU U.C. 

Attēls: pixabay.com

 


Faili