Mākslas terapeita rūpes par sevi: nepārtraukts personīgās izpētes process

Carmith Shaï (Francija) vebinārs

Latvijas Mākslas terapijas asociācija aicina uz praktisku vebināru 26.jūnijā, pulkstens 10:00 - 11:30!

Mākslas terapeita rūpes par sevi:nepārtraukts personīgās izpētes process Carmith Shaï (Francija)(2 TIP)

Terapeita rūpes par sevi ir profesionāli nozīmīgs jautājums, ko aktualizē arī profesijas ētikas kodekss. Terapeitiskā vide, kurā strādā mākslas terapeits, var reizēm būt saspringta un emocionāli nospiedoša. Rūpējoties par saviem klientiem, terapeits var piedzīvot grūtības parūpēties pats par sevi, dažkārt pakļaujot sevi izdegšanas riskam.

Kā mēs savā praksē integrējam rūpes par sevi? Kas mums varētu palīdzēt labāk apzināties savas vajadzības? Kā mākslas terapeita rūpes par sevi var būt palīdzošas gan klientam, gan terapeitam?

Vebināru sāksim ar teorētisku ieskatu literatūrā, kas apskata terapeita rūpes par sevi. Turpinājumā Carmith Shaï dalīsies pieredzē par to, kā viņa savā praksē iekļauj dažādas palīdzošas stratēģijas. Praktiskajā daļā pievērsīsimies radošajam procesam, kas var būt palīdzošs instruments, terapeitam rūpējoties par sevi.

Gatavojoties vebināram, aicinām pēc izvēles sagatavot sev piemērotus mākslas materiālus.

Carmith Shaï ir klīniskā mākslas terapeite, kura praktizē Parīzē. Apmācību guvusi Leslijas Universitātē, Kembridžā (ASV), iegūstot ekspresīvo terapiju (Expressive therapies) maģistra grādu klīniskajā konsultēšanā un mākslas terapijā. Klīniskā pieredze iegūta, strādājot slimnīcās ar neiroloģijas un onkoloģijas pacientiem (Bostona). Privātpraksē strādā ar pusaudžiem un pieaugušajiem ar dažādiem traucējumiem (UDHS, PTSD). Vada mākslas terapijas grupas dienas stacionārā senioriem ar neirodeģeneratīvām saslimšanām. Kā mākslas terapeits darbojas arī psihosociālā atbalsta programmā ar Holokaustu pārdzīvojušajiem. Radošajā darbībā visbiežāk pielieto Mākslinieka grāmatas veidošanu un grafiku.

Vebinārā aicināti piedalīties mākslu terapeiti un mākslas terapijas studenti. Vebinārs notiks angļu valodā, ZOOM platformā.
Dalības maksa 10 EUR.
Pieteikšanās līdz 25.jūnijam, aizpildot anketu - https://ieej.lv/RkMFC Ja nepieciešams rēķins, pieteikšanās līdz 20.jūnijam.

 

Attēls: pexels.com


Faili