Mākslas terapeitu salidojums

Rīgas Stradiņa universitātē

Sirsnība un patiess prieks par atkalsatikšanos ar mīļajiem kursabiedriem vibrēja gaisā mākslas terapeitu salidojumā, kas tika organizēts Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmas "Mākslas terapija" desmitgadei veltītās konferences ietvaros 2016.gada 11.novembrī.

Atkalsatikšanās priekā dalījās visu četru specializāciju dažādos gados absolvējušie mākslas terapeiti un šā brīža mākslu terapijas studenti, kas kopā izdziedāja, izdejoja un izgleznoja savas izjūtas.

Kopēja mākslas darba radīšanā iesaistījās gan studiju programmas "Mākslas terapija" radītāja Kristīne Mārtinsone, gan esošā studiju programmas vadītāja Jana Duhovska, gan arī studiju programmas specializāciju novirzienu vadītājas Indra Majore - Dūšele un Anda Upmale. Tāpat arī programmu absolvējušie mākslas terapeiti un mākslu terapijas studenti, izjūtot īpašo piederības izjūtu mākslas terapeitu saimei.

Deju un kustību terapijas specializācijas pārstāvji aicināja ikvienu iesaistīties dejas improvizācijā un ļauties mirkļa emociju izpausmei ķermeņa kustībā.

Mūzikas terapeiti rūpējās par pasākuma muzikālo noformējumu, piešķirot pasākumam īpašu noskaņu.

Aktivitātēs piedalījās arī viesi no Lielbritānijas - cilvēki, kas stāvējuši pie studiju programmas "Mākslas terapija" šūpuļa - palīdzējuši izveidot un attīstīt studiju programmu Rīgas Stradiņa universitātē - PhD Kerila Sibeta-Stīla (Caryl Sibbett-Steele), PhD, prof. Vikija Karkū (Vicky Karkou) un PhD Nīls Springems (Neil Springham).

 

Foto: Ilze Dreifelde