TERAPEITISKĀS GRUPAS

Aktuālās terapeitiskās grupas:

1.Iespēja pievienoties tiešsaistē mākslas terapijas grupai “Krāsu spēles veselumam" 11 pirmdienas no š.g.4.marta plkst. 18:30-21.

Cikls ir savstarpēji saistīts vienotā veselumā, kas izstrādāts 16 gadus vadot mākslas terapijas grupas, seminārus un lasot lekcijas studentiem. Krāsu spēles veselumam nozīmē būt apzinātam šeit un tagad, saskaņā ar sevi, pasauli, Visumu un radīt, apvienojot vienotā veselumā savu intuīciju, jūtas un emocijas, ķermeņa sajūtas, dvēseli un prātu. Ar krāsām var iekrāsot savu dzīvi visās varavīksnes krāsās arī krīzes situācijās vai šķietamā bezizejā, gūstot dzīvesprieku no radošā procesa vien.  

Jums būs iespēja:

  • spontāni un brīvi izpaust sevi bez vērtējuma radošā atbalstošā vidē;
  • mazināt saspringumu un trauksmainību;
  • izzināt sevi, paaugstināt pašvērtību, apzinot savas stiprās puses un resursus.

Turklāt mākslas terapijā ir iespēja apzināt neapzināto, apjaust savas slēptās spējas, meklēt risinājumu vai arī ieraudzīt kādu dzīves situāciju pavisam no citas puses. Radot krāsu spēles un aktivizējot iztēli, pamanām tēlus un simbolus, kas ir kā valoda bez vārdiem, kas mēdz pārsteigt, rosināt izjust, domāt un mainīt to, kas traucē justies harmoniski un laimīgi. 

Dalībnieki. Lai nodrošinātu personiskāku pieeju, dalībnieku skaits terapeitiskā grupā ir ierobežots. Pirms grupas uzsākšanas paredzēta individuāla sesija vēlams klātienē Rīgā vai Siguldā, vai arī tiešsaistē ar katru dalībnieku, par laiku vienojoties individuāli.

Maksa par grupu. Maksājot par visu 11 tikšanās reižu ciklu uzreiz vai maksājot divās daļās 440 EUR, vai trīs daļās par katru sesiju maksājot 45 EUR, t.i., dalība grupā tiek nodrošināta, ja tiek iemaksāti vismaz 165 EUR.

Grupas noslēgumā tiks izsniegts apliecinājums par dalību terapeitiskā grupā, norādot apmeklēto stundu skaitu, ja nepieciešams.

Lai pieteiktos grupai, zvaniet 29488445 vai rakstiet: visnoladace@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varam sazināties un norunāt individuālu tikšanās laiku pirms grupas sākuma vēlams klātienē Rīgā vai Siguldā, vai tiešsaistē, ja citādi nevar.

Grupas vadītāja Dace Visnola, Dr.paed., Mag.sc.sal. – sertificēta mākslas terapeite, sertificēta supervizore, sertificēta smilšu spēles terapijas praktizētāja, mākslas skolotāja, lektore, mentore un radošu semināru vadītāja dažāda vecuma cilvēkiem, kā arī apmācīttiesīgā mākslas terapijā 

Papildus informācija zemāk pievienotajā failā

 

2. ATVĒRTA PIETEIKŠANĀS MĀKSLAS TERAPIJAS GRUPAI "Sarunas ar iekšējo bērnu"

Cilvēku, kurš bērnībā audzis veselīgā vidē, raksturo radošums, dabiskums, spontanitāte un liela iekšējā brīvība. Šāds cilvēks labi zina, ko viņš grib. Savukārt, cilvēku, kuru bērnības pieredze nav saudzējusi, visu dzīvi var pavadīt skumjas, dusmas, bailes, nepārliecinātība, liekot viņam pielietot tādas stratēģijas, kādas viņš apguvis bērnībā, lai izdzīvotu, lai pieaugtu. Droši vien, ka katrs mēs esam kaut kur pa vidu starp šiem stāvokļiem, vai tuvāk kādam no poliem.

Vai ir bijušas situācijas, kad Tu “uzrullē lūpu” un ieraujies sevī, kaut arī patiesībā gribētos ciešu apskāvienu? Vai citi domā, ka esi veiksmīgs, gudrs, bet pašam liekas, ka joprojām vēl neesi gana kompetents? Vai pieķer sevi pie domas, ka gribas izveidot sakārtotu un laimīgu dzīvi, bet atkal un atkal atgriezies pie tā, ka tie ir tikai nerealizējami sapņi? Vai ir sajūta, ka nezini, ko gribi?

Ja šie un līdzīgi jautājumi arvien biežāk ienāk Tev prātā, iespējams, sen nav aprūpēts Tavs Iekšējais bērns.

Aicinu Tevi parūpēties par savu Iekšējo bērnu, piedaloties terapeitiskā grupā 10 sesiju garumā.
Grupas mērķi:
Savas identitātes izpēte
Savu resursu aktualizēšana
Apzinātības, vizualizāciju tehniku praktizēšana
Radošuma veicināšana
Savu attiecību modeļu labāka izpratne

Metodes:
Grupas ietvaros tiks izmantotas vizuālās mākslas terapijas metodes, apzinātības prakses, vizualizāciju un meditāciju tehnikas.

Grupas vadītāja Ilze Plūme - Mg. sc. sal., Mg. paed., Sertificēta mākslas terapeite (specializācija – vizuālās mākslas terapija), piedzīvojumu terapijas praktiķe.

Pieteikšanās līdz 14.03.24. sūtot pieteikumu uz e-pastu: makslalabsajutai@gmail.com vai sms: 29479696, norādot savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, lai iespējams rezervēt laiku nelielām pārrunām (bemaksas) online formātā pirms grupas sākuma. 

Papildus informācija zemāk pievienotajā failā

 

 


Faili